سخنی با کاربران سایت ریزی - 19 خرداد 1399

 
با سلام خدمت کاربران محترم
 
همانطور که مستحضر هستید سایت ریزی بدون حاشیه در حال فعالیت و ارائه خدمات است. اما بعد از مدت ها ذکر چند نکته را لازم دیدیم که خدمت شما عرض کنیم.
 

 سایت ریزی برخلاف برخی از سایت های مشابه، بدون اطلاع کاربر و مخفیانه نرخ درآمد را کم نمیکند و دقیقا با همان نرخی که در لینک rizy.ir/payout-rates مشاهده میکنید درآمدها محاسبه میشود و هرگونه تغییر نرخ همزمان در این صفحه اعمال میشود.

در سایت ریزی از تبلیغات های ویروسی که باعث آسیب به بازدیدکنندگان میشود استفاده نمیشود.

سایت ریزی بر خلاف برخی از سایت های مشابه، تمام بازدیدهایی که با انواع پروکسی و برخی vpn ها باشد را هم حساب میکند. شمارش بازدیدها به صورت حداکثری انجام میشود و از هیچ گونه فیلترگذاری که باعث کم شدن درآمد از بازدید غیرتکراری شود استفاده نمیشود.

 

امیدواریم در انتخاب سرویس دهنده لینک کوتاه دقت لازم را داشته باشید و صرفا از روی تبلیغات فریبنده و نرخ غیر واقعی تصمیم گیری نکنید تا باعث ضرر و زیان شما نشود. البته هم اکنون هم اگر سایت های محتلف را بررسی و آزمایش کنید متوجه خواهید شد که در عمل سایت ریزی بیشترین درآمد را پرداخت میکند.

همیشه مهم ترین اصل برای ما حفظ اعتماد و درآمد حداکثری کاربران از لینک کوتاه میباشد، حتی اگر گاهی اوقات باعث ضرر مادی ما شود که بارها این اتفاق افتاد.

با تشکر

 

 

منتشر شده در: ۲۰۲۰/۶/۸،‏ ۱۲:۲۷