وبلاگ

مهاجرت و تحصیل در آلمان با مجله مهاجرتی اپلای جرمنی در ارتباط باشید. . به دلیل استانداردهای بالای آموزشی و فرصت‌های منحصر به فرد، تحصیل در آلمان همواره یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین‌المللی است.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۲۸،‏ ۲۱:۳۷

محاسبه مهریه به نرخ روز قوه قضاییه یکی از بحث برانگیزترین قانون هایی است که در رابطه با مهریه وجود دارد. طبق این قانون تمامی مهریه های وجه نقد رایج مملکت در زمان مطالبه و پرداخت به نرخ همان روز محاسبه می گردد

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۲۸،‏ ۲۱:۳۲

برند موتوژن، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الکتروموتور با کیفیت در ایران است. اما یکی از دغدغه‌ها هنگام خرید محصولات موتوژن،‌ اطمینان از اصالت محصول است.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۲۷،‏ ۱۰:۰۸

ساعت دیواری تبلیغاتی از انواع هدایای تبلیغاتی با بیشترین کاربرد و طول عمر بسیار زیاد به حساب می آید. اگر کیفیت ساعت دیواری تبلیغاتی زیاد باشید، می توان آن را به صورت طولانی مدت استفاده کرد.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۲۶،‏ ۷:۴۷

شقاق یک بیماری شایع نشیمنگاهی است که می‌تواند برای افراد بسیار آزاردهنده باشد. شقاق یا فیشر به یک شکاف یا پارگی در ناحیه مقعد و مخاط اطراف آن گفته می‌شود که با درد و خونریزی در هنگام اجابت مزاج همراه است.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۱۵،‏ ۱۰:۱۲

سفارش جعبه هارد باکس اغلب برای بسته بندی کالاهای لوکس و لاکچری مورد کاربرد قرار میگیرد. تولید هارد باکس اغلب در تیراژهای بالا انجام میشود، اما برای کسب و کارهای کوچک نیز، تولید آن در تیراژهای 200 یا 300 عددی قابل انجام است.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۱۱،‏ ۷:۴۸

آزمون GRE مهارت های استدلال کلامی، استدلال کمی، تفکر انتقادی و مهارت های نوشتاری تحلیلی شما را می سنجد. این آزمون که دارای دو نوع عمومی و موضوعی است برای تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی و بالاتر بکار برده می شود.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۲/۸،‏ ۱۰:۰۰

کرمان، یکی از محبوب‌ترین شهرهای تاریخی و دیدنی ایران است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود و همچنین به زیبایی‌های هتل های کرمان جذب می‌کند.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۱/۱۶،‏ ۸:۴۶

همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی جزء وسایلی است که در هر خانه‌ای به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین احتمال خراب شدن قطعات آن وجود خواهد داشت.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۱/۸،‏ ۲۱:۰۸

علی‌رغم اصلاحات اخیر در بازار ارزهای دیجیتال و کاهش جزئی قیمت ریپل، برخی از تحلیلگران همچنان معتقدند کوین ریپل در آستانه صعود به سطوح جدید است.

منتشر شده در: ۲۰۲۴/۱/۵،‏ ۲۱:۴۹