کتاب های کمک درسی پنجم متناسب با هر سطح

کتاب‌های درسی پایه پنجم ابتدایی شامل موضوعات مختلف و جدیدی است. قوی کردن پایه پنجم ابتدایی اهمیت ویژه‌ای دارد؛ زیرا در صورت قوی نبودن پایه فعلی، در سال‌های بعد با مشکل مواجه خواهند شد.

برای قوی کردن پایه، روش‌های صحیح مطالعه و استفاده از کتاب‌های کمک درسی می‌تواند در یادگیری مطالب جدید بسیار کمک کننده باشد. چند نمونه از بهترین کتاب‌های کمک درسی خوب پایه پنجم از عبارتند از کتاب‌های کمک درسی علوم پنجم، مطالعات اجتماعی، ریاضیات، کتاب جامع منتشران و...

اما تمرکز ما در این مقاله روی انتشارات مختلف کتاب‌های کمک درسی علوم خواهد بود. در ادامه هرکدام را معرفی و ویژگی‌های بخصوص هرکدام را خواهیم گفت. توصیه می‌کنیم ما را همراهی بفرمایید تا متناسب با سطح و علاقه ‌مندی‌ خود بهترین کتاب را انتخاب کنید.

images_1683755417_645c1199efdbc.png

معرفی بهترین کتاب‌های کمک درسی علوم پایه پنجم

۱- علوم پیشتاز خیلی سبز

علوم پیشتاز یکی از کتاب های کمک درسی علوم پنجم و از انتشارات خیلی سبز است. در این کتاب به تمام فصل‌های کتاب درسی مدرسه پرداخته شده است. ویژگی‌های آن عبارتند از:

 

images_1683755701_645c12b5ce31c.png

-علوم تیزهوشان خیلی سبز

کتاب کمک درسی تیزهوشان یکی از کتاب‌های منتشر شده از انتشارات خیلی سبز است که نویسنده با بیانی ساده و قابل درک به توضیح پرداخته و در آن به معرفی تمام مباحث موجود در کتاب درسی پرداخته شده است.

ویژگی‌های کتاب کمک درسی علوم پنجم دبستان تیزهوشان خیلی سبز:

۱- دارای درسنامه جامع و کامل

۲- در این کتاب سوالات آزمون‌های ورودی مدارس برتر و تیزهوشان طرح شده است.

۳- مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی چاپ شده است و تمام مباحث کتاب درسی را شامل می‌شود.

۴-  با تصاویری که به شکل نقاشی‌های مربوط به حیوانات و طبیعت موجود در آن است، توجه دانش‌ آموزان برای یادگیری را چند برابر خواهد کرد.

۵- سوالات در کتاب علوم پنجم دبستان تیزهوشان خیلی سبز از آسان به دشوار طرح و نگاشته شده است.

 

۳- سه سطحی قلم چی

از سری کتاب‌های کمک درسی انتشارات قلم چی می‌توان به کتاب علوم پنجم ابتدایی سه سطحی قلم‌ چی اشاره کرد.

 

کتاب کمک درسی علوم پنجم ابتدایی سه سطحی قلم چی دو ویژگی مهم دارد.

ویژگی اول: تمامی سوال‌های موجود در کتاب در سه سطح سوال های نسبتا دشوار، دشوار و دشوارتر تالیف شده‌اند. دانش آموزانی که نمره‌های مابین ۱۴ تا ۲۰ و همچنین دانش آموزان با تراز بالاتر از ۵۰۰۰  که در آزمون‌های کانون قلم چی کسب کرده‌اند، مخاطب کتاب علوم پنجم ابتدایی سه سطحی قلم چی هستند که تقریبا نیمی از دانش آموزان کشور را شامل می‌شود.

ویژگی دوم: کتاب علوم پنجم ابتدایی سه سطحی قلم ‌چی این است که تمامی پرسش‌های موجود در کتاب علوم پنجم ابتدایی سه سطحی قلم چی شناسنامه ‌دار هستند و بر اساس درصد و آمار آزمون‌های معتبر کانون انتخاب شده‌اند؛ یعنی سوال‌ها طبق سلیقه افراد خاصی چینش نشده‌اند.

اهداف کتاب های کمک‌ درسی علوم

کتاب کمک درسی علوم پنجم در پی آموزش مطالبی مفید و در جهت ارتقاء محصلین چاپ شده است.از جمله اهداف آن:

روش مطالعه کتاب های کمک درسی

هر کتابی روش مطالعه به‌خصوصی دارد؛ روش مطالعه کتاب کمک درسی علوم پنجم ابتدایی این‌گونه است:

برای یادگیری سریع‌تر و بهتر کتاب علوم، ابتدا باید مطالب به صورت سطحی مطالعه شوند. در مرحله بعد کاملا مفهومی، مطلب را کامل درک کنید. علوم درسی بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

روش درک مطالب کتاب کمک درسی علوم

برای درک مطالب کتاب‌های کمک درسی علوم پنجم می‌توانید طبق روش‌های زیر عمل کنید.

 

سخن پایانی

متاسفانه طراحی و تولید محتوای کتاب‌های درسی علوم، نمی‌تواند همه نیازهای محصلین را در زمینه‌های مختلف پوشش دهد. بنابراین شما با کمک گرفتن از کتاب‌های کمک درسی می‌توانید رتبه خوبی کسب و آینده‌ای روشن بسازید.

همانطور که گفته شد کتاب‌ کمک درسی پنجم ابتدایی انواع زیادی دارد و هرکدام از آن‌ها نیز ویژگی‌های مختص خود را دارند تا میزان یادگیری خود را بالا ببرید. توصیه می‌شود که هر فرد با توجه به سطح خود کتاب‌های کمک درسی را تهیه کند.

 

این محتوا تبلیغاتی بوده و توسط آگهی دهنده نگارش شده است. سایت ریزی در قبال آن مسئولیتی ندارد.
منتشر شده در: ۲۰۲۳/۵/۱۱،‏ ۸:۲۴