چگونه ارسال پیامک انبوه رایگان داشته باشیم ؟

همانطور که می دانید، سامانه پیامکی با طیف کاربرد وسیعی که دارد، به یکی از پرکاربردترین روش ها برای تبلیغات و بازاریابی و همچنین ابزاری مفید جهت ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی ، برگزاری مسابقات و خبرنامه های پیامکی تبدیل شده است.

پیامک انبوه

این ها تنها تعدادی از پر مصرف ترین کاربرد های سامانه پیامکی است و ده ها امکان کاربردی دیگر نیز در سامانه پیامک دردسترس است.

شرکت های زیادی سامانه پیامک با امکانات و هزینه های متفاوت ارائه می دهند و رقابت زیادی در بین آن ها وجود دارد که انتخاب بهترین سامانه را برای کاربران دشوار کرده است.

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین سامانه پیامکی در ابتدا نیاز به کسب اطلاعات کافی از سامانه پیامکی و شناخت امکانات و ویژگی های آن داریم. در همین راستا در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم و بررسی می کنیم که وجود چه ویژگی هایی باعث برتری یک سامانه پیامکی نسبت به سایرین می شود.

سامانه پیامکی چیست؟

در ابتدا برای افرادی که هنوز با سامانه پیامکی آشنایی ندارند توضیح می دهیم که سامانه پیامکی چیست؟ سامانه پیامک یک محیط کاربری آنلاین در قالب سایت اینترنتی است که در ساده ترین حالت به کاربران اجازه ی دریافت و ارسال پیامک تکی و گروهی را می دهد. در کنار ارسال و دریافت پیامک،امکانات کاربردی فراوان دیگری برای استفاده ی تبلیغاتی و همچنین اطلاع رسانی وجود دارد. سایر امکانات نیز برای اهداف گوناگون دردسترس است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

بهین پیام به عنوان یکی بهترین سامانه پیامکی انبوه می باشد که کاربارن می توانند بدون پرداخت هزینه صاحب یک پنل اس ام اس رایگان شوند . فقط کافی است تا پنل خود را شارژ کنند و ارسال پیامک انبوه را شروع کنند.

پیامک تکی

امکانات سامانه پیامکی مناسب برای ارسال انبوه

یک سامانه پیامک مناسب ویژگی های گوناگونی دارد. داشتن مجموعه ای از این ویژگی ها در کنار یکدیگر به برتری یک سامانه نسبت به رقبا منجر می شود. در ادامه به بررسی مهم ترین آن ها می پردازیم.

ارسال پیامک زمان بندی شده

اولین و ساده ترین امکان، قابلیت ارسال پیامک تکی و گروهی در زمان مورد نظر کاربر می باشد.کاربر باید بتواند انتخاب نماید که پیامک در همان لحظه ی ثبت ارسال شود یا در زمان دیگری که مورد نظر است صورت گیرد.

ارسال پیام صوتی انبوه

یکی از جذاب ترین امکانات سامانه پیامکی این است که علاوه بر پیامک های متنی قادر هستید تا پیام های صوتی ارسال نمایید . احتمالا شما هم تاحالا این تماس های صوتی تبلیغاتی را دریافت کرده اید .

در سامانه پیامکی بهین پیام ، می توانید بدون نیاز به خرید خط صوتی ، شروع به ارسال پیامک صوتی انبوه نمایید.

درج نام دریافت کنندگان در متن پیامک

در سامانه قابلیتی تحت عنوان دفترچه تلفن دردسترس است.در دفترچه تلفن می توانید شماره تلفن همراه مخاطبان دریافت کننده پیامک را ثبت نمایید.اگر هنگام ذخیره سازی شماره ها در دفترچه تلفن، علاوه بر شماره نام مخاطبان را نیز ذخیره نمایید، با امکاناتی که در سامانه وجود دارد، می توان به صورت خودکار نام هر مخاطب را جداگانه در متن پیامک های ارسال شده به صورت اختصاصی درج نمود.

ارسال پیامک انبوه به تفکیک سن و جنسیت

به کمک این امکان می توان مخاطبان پیامک را به گونه انتخاب نمود که در رده سنی مشخص با جنسیت مورد نظر باشند.کاربرد این نوع ارسال نیز بیشتر برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و پیامک های اطلاع رسانی است.

ارسال پیامک انبوه به تفکیک مشاغل و اصناف گوناگون

از طریق این نوع ارسال می توان انتخاب نمود پیامک به مخاطبانی با شغل و زمینه فعالیت مشخص یا به دانش آموزان و دانشجویان ارسال شود.این قابلیت، امکان هدف گیری دقیق مخاطبان را فراهم می کند.

وب سرویس ارسال پیامک رایگان

این سرویس برای کاربرانی که قصد اتصال سامانه پیامکی به نرم افزار و یا سایت شخصی خود را دارند کاربرد دارد. با استفاده از وب سرویس امکان ارسال پیامک به مخاطبان، طرف حساب ها و اعضای موجود در سایت و نرم افزار وجود خواهد داشت.

سامانه های پیامک، امکانات گوناگون دیگری نیز دارند که در مطالب فوق تنها به چند مورد از مهم ترین آن ها پرداختیم.

ارسال پیامک انبوه به صورت منطقه ای

یکی از کاربردی ترین امکانات سامانه پیامکی قابلیت ارسال پیامک انبوه رایگان به تفکیک شهر و استان، پیش شماره تلفن همراه و کد پستی است. اکثر کاربران از این امکان برای برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای استفاده می کنند اما می توان برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی نیز استفاده نمود. در واقع به کمک این امکان می توانید پیامک را به مخاطبان ساکن در محدوده مشخصی از شهر مورد نظر خود ارسال نمایید.

برای انتخاب سامانه پیامکی باید دقت نمایید علاوه بر امکانات کامل و مناسب، پشتیبانی 24 ساعته فعال نیز داشته باشد تا بدون مشکل در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به استفاده از سامانه پیامک نمایید.همچنین هزینه خرید شارژ پیامک مناسب و کیفیت ارسال پیامک بالا،از مهمترین نکاتی است که در انتخاب سامانه نیاز به توجه دارد.علاوه بر تمام این موارد باید سامانه ای انتخاب شود که هیچ هزینه اضافی بابت فعال سازی پنل کاربری و امکانات از کاربران دریافت نکند.تنها هزینه پرداختی کاربران باید بابت خرید شارژ پیامک باشد و از پرداخت سایر هزینه های اضافی جلوگیری شود.

بهین پیام

پیشنهاد ما برای انتخاب،سامانه پیامکی بهین پیام است (Behinpayam.com) . بهین پیام با بیش از ده سال سابقه فعالیت و ده ها هزار کاربر فعال،تمامی امکانات و موارد فوق را به صورت کامل در اختیار کاربران قرار می دهد.پیشنهاد می کنیم برای شروع فعالیت پیامکی،در این سایت ثبت نام نمایید.

برای ثبت نام فوری و رایگان در بهین پیام می توانید عدد 333 را به شماره 500020600 پیامک نمایید.پس از ثبت نام کارشناسان شرکت برای راهنمایی در زمینه استفاده از سامانه پیامک و آشنایی بیشتر کاربران با امکانات و قابلیت های سامانه با شما در تماس خواهند بود.

 

این محتوا تبلیغاتی بوده و توسط آگهی دهنده نگارش شده است. سایت ریزی در قبال آن مسئولیتی ندارد.
منتشر شده در: ۲۰۲۳/۱/۱۵،‏ ۹:۲۳