بهترین شرکت سئو سایت ایران را بشناسید

بهترین شرکت سئو سایت ایران را بشناسید

در عصر رسانه و تکنولوژی، هر برند و کسب و کار موفقی دارای یک وبسایت خوب و کاربردی است و در صورت عدم وجود آن وبسایت، به معنای از دست دادن تعداد بسیار زیادی از کاربران و مشتریان احتمالی خواهد بود. اما منظور از یک وبسایت کاربردی چیست؟

دیدگاه‌های مختلفی در رابطه با جواب این سوال وجود دارد اما یکی از آنها از همه مهم‌تر است و آن هم پاسخ این سوال از دیدگاه گوگل است. از نگاه گوگل یک وب سایت کاربردی، وب سایتی است که نیاز کاربر را به به صورت کامل برطرف کند و در کل هر سایتی که بهتر بتواند آن نیاز را برطرف کند، رتبه بهتری از طرف گوگل دریافت خواهد کرد.

اینجاست که پای اصطلاحی به نام سئو (SEO) به وسط ماجرا باز می‌شود. کلمه SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization است که در ادامه به طور کامل آن را شرح خواهیم داد. تنها چیزی که این وسط از اهمیت زیادی برخوردار است سئو سایت است که اگر به درستی انجام شود رتبه بهتری توسط گوگل گرفته و در نتیجه، سود دهی بهتری برای کسب‌وکارها و برندها خواهد داشت.

مفهوم سئو (SEO) چیست؟

مفهوم سئو به طور کامل بسیار پیچیده بوده و در وقت محدود نمی‌توانیم به آن بپردازیم؛ اما به طور خلاصه سئو به معنای بهینه سازی یک برای موتورهای جست و جو گوگل به منظور دریافت رتبه بهتر و در نتیجه دریافت میزان کاربر بیشتر.

بهینه بودن یک سایت از قواعد و فاکتورهای زیادی پیروی می‌کند مانند:

الگوریتم‌های گوگل با بررسی کیفیت و بهینه بودن یک وبسایت، رتبه‌ای به آن وبسایت داده که در صفحه جستجو طبق رتبه‌ی دریافت کرده به کاربر نشان داده شود. هرچه موارد ذکر شده با کیفیت‌تر باشد، رتبه دریافتی از طرف ربات‌های گوگل بهتر است.

حال در این میان به علت نبود تجربه کافی در این زمینه در بین عموم مردم، شرکت‎‌هایی مانند شرکت سئو اینجا با داشتن تخصص در این زمینه خدماتی تحت عنوان خدمات سئو به مشتریان ارائه می‌کنند. سئو کردن وبسایت با توجه به نوع مخاطب مورد نظر (پرسونا) و خدمات ارائه شده یا محصول عرضه شده در وبسایت، می‌تواند متغیر و متفاوت باشد به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل و کسب و کارها نیاز دارند خدمات شرکت‌های سئو استفاده نمایند.

آیا سئو واقعا تاثیر دارد؟

بله! سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو بر روی سایت و محتوا تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد. با انجام بهینه‌سازی مناسب، احتمال نمایش سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک افزایش می‌یابد. این باعث افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان وب‌سایت شما می‌شود، که در نهایت می‌تواند به افزایش فروش، محبوبیت، و شناخت برند شما منجر شود. عوامل مختلفی نظیر کلمات کلیدی، ساختار وب‌سایت، کیفیت محتوا، سرعت بارگذاری، و بهینه‌سازی تجربه کاربری نقش مهمی در بهبود رتبه‌بندی سایت در موتورهای جستجو دارند. بنابراین، انجام بهینه‌سازی سئو به عنوان یک استراتژی مهم در دستیابی به موفقیت آنلاین و توسعه کسب و کار الزامی است.

به عنوان مثال، در عکس زیر روند رو به رشد 3 ماهه یک وبسایت را مشاهده می‌کنید که با به اصطلاح "سئو کردن" آن، توانسته تعداد مخاطبین خود را به مراتب بالا ببرد.

نمودار سئو 1

حال یک وب سایت دیگر را مشاهده می‌کنید در حالی که پس از سئو نکردن آن به مدت 6 ماه، می‌بینید که مقدار ورودی مخاطبین آن به مراتب ریخته است.

نمودار سئو 2

نتیجه‌ای که از این تصاویر ‌می‌توان گرفت آن است که سئو سایت یک روند زمان‌بر، طاقت فرسا اما واجب و تاثیرگذار است به شرطی به صورت مداوم اعمال شود.

ویژگی‌ هایی که بهترین شرکت سئو باید از آن برخوردار باشد

در کنار مناسب بودن تعرفه سئو دریافتی از مشتریان، بهترین شرکت‌های سئو ویژگی‌های زیر را باید داشته باشند:

نتیجه گیری

یک وبسایت سئو شده می‌تواند فرق بین یک کسب و کار موفق و یک برند شکست خورده است که به منظور دریافت حداکثری مخاطبان از واجبات می‌باشد. برای سئو کردن سایت پیشنهاد میشود در صورت نداشتن وقت یادگیری اصول سئو، آن را به بهترین شرکت‌ سئو با تجربه مانند سئو اینجا بسپارید تا نتیجه مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

 

این محتوا توسط آگهی دهنده نگارش شده است. سایت ریزی در قبال آن مسئولیتی ندارد.
منتشر شده در: ۲۰۲۴/۵/۹،‏ ۱۵:۰۹